UP

Wyróżnienia

Największe wyróżnienie dla mnie, to fakt, że Państwo zajrzeliście na tę lub inne prowadzone i wykonane przeze mnie strony internetowe. Dzięki temu wiem, że moja praca nie poszła na marne i jest Wam potrzebna. Dziękuję.

Codziennie otrzymuję wiele listów, w których czytelnicy moich stron oraz klienci, piszą słowa pochwały, słowa dodające mi energii, zwiększające mój zapał do pracy. Zdarzają się też słowa krytyki, za nie również dziękuję, ponieważ są to słowa konstruktywne.

W 2012 roku zostałem odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, odznaczeniem nadawanym przez Prezydenta RP (odznaczenie to nadawane jest za zasługi dla Państwa lub obywateli). Wcześniej zostałem odznaczony Medalem XXX-lecia Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, za społeczną działalność na rzecz prudnickiego Związku ŻWP.

W 2013 roku firmę WebInspiracje nominowano do nagrody Firmy Roku ziemi prudnickiej, nagrody przyznawanej przez Redakcję Tygodnika Prudnickiego. W tym samym czasie prowadzona przeze mnie strona internetowa Racławic Śląskich została wybrana najlepszą stroną internetową sołectwa województwa opolskiego oraz w głosowaniu publiczności, najlepszą stroną internetową sołectwa w kraju. Konkurs ten organizowało Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, pod honorowym patronatem Ministra Administracji i Cyfryzacji.