UP
Oferta

Oto jak chcę i mogę Państwu pomóc...

 • Tworzę strony internetowe - strony firmowe, portale, sklepy, wizytówki internetowe
 • Zapewniam serwer i utrzymanie Państwa strony - dzięki temu Państwa strona widoczna jest w Internecie i wszyscy mogą ją zobaczyć.
 • Wykonuję wzory materiałów reklamowych - plakatów, ulotek, banerów, wizytówek - dzięki współpracy z drukarnią cyfrową wysyłam je w dowolne wybrane przez Państwa miejsce
 • Przyjmuję zlecenia z dowolnego miejsca w kraju - pracę wykonam zdalnie...

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

W czym mogę Państwu pomóc?

Firma, której nie można znaleźć w Internecie - w pewnym sensie nie istnieje. Pomagam rozwijać Państwa biznes wykonując to, co kocham i to, na czym się najlepiej znam. Dzięki temu Państwo możecie skupić się na tym, co sami lubicie najbardziej, wykonywać Waszą pracę, a ja zadbam o aspekt internetowy.

Jeśli szukacie Państwo fachowca, któremu zechcecie powierzyć zadanie stworzenia strony internetowej, prowadzenia Państwa strony internetowej i kreowania Waszej marki w Internecie - to jestem do dyspozycji

Oferta

Daj się znaleźć

Czy zdają sobie Państwo sprawę z tego, jak wiele osób nie znajdzie Waszej firmy internetowej wyszukiwarce Google? Według badań, nawet 50% polskich firm - nie ma własnej witryny internetowej. Stworzenie własnej witryny nie powinno nigdy być postrzegane jako typowy koszt, a jako inwestycja otwierająca nowe rynki i szansa na pozyskanie nowych klientów. Ludzie muszą dowiedzieć się o tym, co robicie, co im oferujecie i dlaczego jesteście najlepsi.

Twój biznes i Twoja satysfakca - to moja satysfakcja

Nie lubię "owijać w bawełenę". Jest wielu programistów i wiele firm, które mogą Państwu przygotować stronę internetową. Dlaczego w takim razie warto postawić na mnie?

 • Państwo po prostu chcecie mieć świetną stronę internetową, bez konieczności rozmawiania w trudnym języku informatycznym - prawa?
  Inni programiści lub firmy zajmujące się tworzeniem stron zanudzają klientów aspektami technicznymi, trudnym językiem komputerowym. Czy jak kupujecie Państwo telewizor to interesują Was kondensatory, przewody w zasilaczu itp? Na pewno nie! Interesuje Was przekątna ekranu, oszczędność energii. Wybierając moje usługi mają Państwo gwarancję, że: otrzymacie piękną stronę internetową, która zadziała na każdnym komputerze, będzie dostępna na tablecie. Będzie składała się z działów/pozycji menu takich, jakie Państwo chcecie. Dostaniecie produkt najnowszej generacji, a ja nie bedę zanudzał Państwa zbędnym językiem technicznym, programowaniem itp. Aspekt techniczny - tym się zamuję - Państwo dostajecie gotowy produkt - taki, jaki chcecie...
 • Pewnie nie lubicie biurokracji, zbędnych formalności - prawda?
  Takie rzeczy lubią tylko urzędnicy (choć na szczęście nie wszyscy). Współpracując ze mną - mają Państwo gwarancję "zero biurokracji". Wystarczy do mnie napisać lub zadzownić przejdż do kontaktu i powiedzieć w czym mogę pomóc! Wystarczą mi podstawowe dane o Państwa działalności i dane do kontaktu. W ciągu trzech dni zobaczą Państwo grafikę swojej strony! Prezentuję grafikę strony i ustalamy dalszy harmonogram prac. W kilka, kilkanaście dni - Państwa strona będzie już działała w Internecie i każdy będzie mógł ją zobaczyć. Na koniec dostajecie Państwo fakturę Vat (przygotowanie strony internetowej mogą Państwo wliczyć w swoje koszta działalności). Do tego udostępniam prostą - jednostronicową umowę, w której przekazuję Państwu prawa majątkowe do strony (jesteście jej właścicielami). 100% uczciwości.
 • Pewnie zależy Państwu na czasie?
  To chyba najważniejsza sprawa - w Internecie czas biegnie szybciej, dlatego tak ważne jest, by Wasza strona powstała i działała szybko. Przygotowanie standardowej strony firmowej zajmuje mi do 7 dni roboczych (3 dni rysowanie grafiki, 4 dni pisanie programu).
 • Pewnie chcą Państwo zakupić kompleksową usługę? Stronę, serwer do jej utrzymania i adres internetowy?
  To najkorzystniejsze rozwiązanie - najlepiej jak zajmuje się tym jedna osoba - pewnie też macie Państwo ulubionego mechanika, który doskonale zna Wasze auto i świadczy kompleksowe usługi od wymiany opon do instalacji nowego rozrusznika? Moja firma tworzy strony internetowe i zapewnia serwer (komputery) do ich działania w Internecie. Do tego załatwiamy wszelkie formalności z zakupem domeny, czyli adresu, pod którym działa Państwa strona.
 • Najlepszy fachowiec to taki, który lubi, to czym zajmuje się zawodowo - prawda?
  Bądźmy szczerzy - spora część naszego społeczeństwa to malkontenci. Jak trafimy na marudzącego lekarza, sprzedawcę, urzędnika - to mamy pecha, ogromnego pecha. Pewnie nie raz już tak trafliśmy. Współpraca ze mną, to gwarancja podejścia do klienta z uśmiechem i 100-procentowej aprobaty do Państwa pomysłów. Uwielbiam wyzwania.
 • Nie ma żadnego znaczenia, gdzie Państwo mieszkacie
  80% moich klientów, nigdy nie widziałem na oczy - to właśnie magia Internetu. Nie ważne skąd Państwo jesteście i jak trafiliście na tę stronę. Ważne, że czekam na Wasz kontakt i chętnie pomogę w rozwijaniu Waszego biznesu. W Internecie pojęcie siedziby i zamieszkania ma inne znaczenie. Wszystkie operacje możemy wykonać zdalnie, za pośrednictwem Internetu.